Tallinna Kiirabi on tööandja ligi 350 inimesele.
  • Tööpakkumised
  • Tallinna Kiirabi ja Sina

Töötamise Tallinna Kiirabis võtab hästi kokku meie intensiivraviarsti dr Lilian Läätse väljapakutud hüüdlause - „Tallinna Kiirabi - sünnist surmani ja kõik uskumatud sündmused seal vahel. Meie oleme kohal!“

Talendisõna - kiirabibrigaad

Tallinna Kiirabisse tööle tulles ootavad sind ees:

Hea ja laiapõhjaline kogemus
Kiirabis töötades õpid tundma erineva sotsiaalse ja haridusliku taustaga abivajajaid vastsündinutest eakate inimesteni, nende haiguseid ja traumasid.

Palju vabadust
Täiskohaga kiirabitöötaja, kes teeb 24-tunniseid valveid, on igas kuus tööl 7 täispäeva. See tähendab, et ülejäänud 23-24 päeva kuust on vabad.


Paindlikud võimalused
Graafikute koostamisel püüame ühildada töötajate soovid ja tööandja vajadused. Nii saab endale reguleerida sobiva graafiku, mis võimaldab töötamist ka õpingute, hobide või teise töö kõrvalt.


Töötasu
Kiirabitöötaja töötasu koosneb põhipalgast ning öötundidel töötades ka öötöötasust. Kui tööaja sisse jäävad ka riigipühad, lisandub nende tundide eest topelttasu.
Lisasissetulekut on võimalik teenida jalgrattabrigaadis, meditsiinilise julgestamise ja transpordi tiimides, koolituskeskuses lektori või instruktorina.


Toetav meeskond ja korralik meditsiinivarustus
Ööpäevaringses valves olevatele kiirabibrigaadidele pakub suurt tuge meie intensiivraviarstibrigaad, kes sõidab appi suurematele sündmustele ning on alati olemas ka nõuandvas rollis. Toeks on ka ööpäevaringses valves välijuht ja operatiivkorraldaja, kes koordineerivad koostööd teiste operatiivasutuste ja häirekeskusega. Brigaadide käsutuses on kaasaegsed täisvarustuses kiirabiautod.


Põhjalik väljaõpe
Kõik kiirabis töötavad meedikud peavad läbima aastas 40 – 60 tundi kohustuslikke erialakoolitusi, mis valdavalt toimuvad meie enda koolituskeskuses. Väljaõpe läheb tööaja sisse ning on seeläbi tasustatud.


Põnevad suurõppused
Koostöös mitmete sisekaitse- ja riigikaitseorganitega korraldatakse suuri ühisõppuseid, mis annavad võimaluse harjutada koos teiste teenistustega suurõnnetuste korral efektiivset tegutsemist.

Tunnustamine ja motiveerivad ühisüritused
Igal aastal tunnustame oma kauaaegseid töötajaid, koolide lõpetajaid, ning neid, kes on erakorraliste tööülesannete lahendamistega silma paistnud. Korraldame oma töötajatele mitmeid ühisüritusi, et vabamas keskkonnas aega veeta ning rohkem tuttavaks saada.


Ühtehoidvad töökaaslased
Viimases töötajate rahulolu uuringus toodi välja kõige positiivsemana välja mõnusat ja ühtehoidevat töökollektiivi, kellele saab alati kindel olla.


Soodustused
Kiirabitöötajatele kehtivad mitmed soodustused koostööpartnerite juures nagu Cirkel K, Subway jt toitlustusasutused.

Sportimisvõimalused
Tallinna Kiirabi peamajas on olemas oma jõusaal koos saunaga, samuti lauatennise laud. Suurest kollektiivist leiad kindlasti endale ka trennikaaslased, kellega koos treenida.


Erialane raamatukogu
Koolituskeskuses asuv raamatukogu on küll väike, kuid täidetud erakorralise meditsiini valdkonna raamatute ja õpikutega, mida on hea kasutada koolitöös või iseseisvaks õppimiseks.

Söökla
Tööpäevadel avatud sööklas saab kehakinnitust nii hommikul kui ka lõunal.


Tasuta parkimine
Tallinna Kiirabi peamaja territooriumil on parkimine tasuta nii töötajatele kui ka kõigile, kes tulevad meile koolitustele.

Vajadusel pakkuda soodsa hinnaga elamispind
Meie käsutuses on kaks ühetoalist korterit. Korterid on sisustatud lihtsalt, kuid seal on olemas kõik esmane eluks vajalik - diivanvoodi, söögilaud, televiisor (vabalevikanalid), elektripliit, kraanikauss, dušinurk ja wc. Korterid asuvad kiirabijaamast 10-minutilise autosõidu ja umbes 35-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Rendihind vaid 5 eurot päevas.