Hädaabinumber: 112

Esmaabikoolitused

Esmaabikoolitusi viiakse läbi nii eraisikutele, kooli- ja lasteaialastele kui ka ettevõtete töötajatele. Kui koolituskavas olevate koolituste seas sobivat aega ei leia, on võimalik tellida ka grupikoolitusi (minimaalselt 8 inimest grupis).

Esmaabiandjate väljaõppe kursus

Kursuse aluseks on Eesti Punase Risti 16-tunnine õppekava ning iga lõpetanu saab tunnistuse. Kursusi on võimalik läbi viia ettevõtte poolt välja pakutud asukohas või meie koolituskeskuse ruumides. Üksikult või väiksemates gruppides kui 8 inimest saavad esmaabiandjad läbida meie 16-tunnise esmaabi põhikoolituse, mis vastab täies mahus Eesti Punase Risti õppekavale. Kursustel, mis viiakse läbi meie majas, saavad soovijad tutvuda ka kiirabitehnika ja -autodega.
Koolituspakkumise saamiseks võta ühendust aadressil koolitus@tems.ee või helista 697 1143.

Esmaabikoolitused kõigile

Tallinna Kiirabi koolituskeskus koolitab kõiki inimesi, kes soovivad õppida esmaabi esmakordselt või täiendada olemasolevaid teadmisi. Kursusi viivad läbi igapäevaselt kiirabis töötavad meedikud, kes on saanud vastava väljaõppe. Kursustel, mis viiakse läbi meie majas, saavad soovijad tutvuda ka kiirabitehnika ja -autodega.

Esmaabi töötoad firmaüritustel

Esmaabivõtteid saab õppida ka vabamas formaadis. Meie aktiivsed instruktorid on läbi viinud koolitusi väiksematele meeskondadele ning korraldanud esmaabialaseid treeningmänge ka asutuste suvepäevadel. Töötoa sisu, kestus ja asukoht pannakse paika koostöös kliendiga.
Koolituspakkumise saamiseks võta ühendust aadressil koolitus@tems.ee või helista 697 1143.