Hädaabinumber: 112

Kiirabist

Tallinna Kiirabi on Tallinna linna hallatav asutus. Oleme peamine partner Tallinna ja lähiümbruse inimestele kiirabi osutamisel. Igapäevases 24-tunnises väljasõiduvalmiduses on 23 kiirabibrigaadi teenindamaks patsiente Tallinnas, Maardus, Viimsis, osaliselt Rae vallas (Peetri) ning Harku vallas. Igal aastal vajab meie teenust üle 100 000 inimese – nii kohaliku elaniku kui külla sõitnud turisti.

 •  
 •  
 •  
 • 23
  Kiirabibrigaadi
 • 10
  Reservautot
 • 520
  Töötajat

Meie ligi 480 arsti, õde ja kiirabitehnikut osutavad professionaalset abi jõudes abivajajani vaid mõne minutiga. Meeskonna kiire ning asjatundlik tegutsemine patsiendi juures annavad Teile vajaliku toetuse ( kiirabi kutsumiseks tuleb helistada 112).

Tallinna strateegiline asukoht tingib kiirabile vajaduse olla valmis erisugusteks õnnetusteks. Selleks on igapäevases reservvalmiduses 10 kiirabiautot. Vastav erivarustus väikese välihaigla näol on väljasõiduvalmis spetsiaalses konteineris.

Ööpäevaringse kiirabiteenuse osutamise kõrval pakume meditsiinilise transpordi teenust Eestis ning välismaal. Samuti võib meid leida erinevate  ürituste meditsiinilisel julgestamisel, et anda kannatanutele kohapeal kiiret meditsiinilist esmaabi või transportida nad vajadusel haiglasse.  Tallinna Kiirabi koolituskeskus pakub kõrgel tasemel erialast väljaõpet oma personalile, partneritele ja elanikkonnale.

Missioon

Olla riigi vanima kiirabiettevõttena suurima kogemusega usaldusväärne koostööpartner erakorralise meditsiini valdkonnas.

Visioon

Pakkuda kvaliteetset kiirabiteenust ning olla usaldusväärseks ja eelistatuimaks koostööpartneriks nii Eestis kui välismaal.