Anname meditsiinilist abi keskmiselt 85,000 inimeseleaastas Tallinnas ja lähiümbruses

Tallinna Kiirabi on Teie partner patsiendi meditsiinilisel transportimisel nii kodu- kui välismaalt, erinevatel suursündmustel meditsiinilise julgestajana ja erinevateks üritusteks meie suure koolituskeskuse ruumide rentijana.

  • Tellimine

Tallinna Kiirabi julgestab reservautode ja valvest vaba personaliga kõiki linnas ja lähiümbruses toimuvaid massiüritusi, olgu selleks siis spordivõistlused (jalgpall, maratonid, jäähoki jm), muusikaüritused (sise- või välitingimustes) või muud riikliku või rahvusvahelise tähtsusega konverentsid, nõupidamised.

Tallinna Kiirabi meditsiinilie julgestamise meeskond pakub Teile kõrgetasemelist tuge väljaõppinud meeskonnaga ning täisvarustusega autodega. Oleme usaldusväärne ning kogenud partner Teie sündmustel, Võtke meiega ühendust allolevatel kontaktidel.

Teenuse tellimine

Teenuse tellimine

Teostame meditsiinilist transporti välismaalt Eestisse või vastupidi. Transport teostatakse vastavalt vajadusele/võimalusele kasutades kiirabiautot, laeva, lennukit või helikopterit. Tallinna Kiirabi on oma partneritega koostöös aidanud inimesi meditsiinilise transpordiga üle maailma. Kaugemad sihtpunktid on olnud Egiptus, Filipiinid, Hispaania, India ja Austraalia. Selliste spetsiifiliste transportide näol on meil heameel öelda, et suudame aidata eestlasi üle maailma.

Lõplik teenuse hind sõltub kõikidest antud juhtumiga seotud kuludest - transpordikuludest (laeva-/ lennukipiletid), vajadusel varustuse ning meeskonna kuludest. Pakume transporditeenust nii eraisikutele kui organisatsioonidele. Meie partnerid Euroopas on: SOS International A/S, Euro–Center, MedFlight Finland, EMA Finland OY, OÜ BaltAssist, Meilahti Haigla jt,. Oleme usaldusväärne ning kogenud partner patsientide transportimisel, Võtke meiega ühendust allolevatel kontaktidel.

Teenuse tellimine

Jalgrattapatrull
Pakkumaks kiirabi Tallinna vanalinna kitsastel ja rahvarohketel tänavatel ning kesklinnas oleme loonud jalgrattapatrulli. Selle paindlikkus abivajajateni jõudmisel on andnud olulisi tulemusi - kiireim võimalik abi patsiendile. Näeme, et jalgrattapatrulli loomine on hea näide pidevast arengust ja innovaatilisest lähenemisest, et leida tõhusaid viise inimeste abistamiseks. Ühtlasi teeb see meid linnarahvale paremini nähtavaks ning muudab meid seeläbi avatumaks.

Ruumide rent
Tallinna Kiirabi koolituskeskuses on uued ja värsked ruumid, sobilikud nii väiksemate seminaride ja koolituste kui ka suuremate konverentside läbiviimiseks.
Väljarenditavaid ruume on kokku neli: Saal A, Saal B, Klass 1, Klass 2.
Saale A ja B on võimalik vaheseina eemaldades liita üheks suureks 262 m2 suuruseks pinnaks. Renditavate ruumide juurde kuulub ka kohvikuala ja garderoob.
Ruumid on varustatud korraliku esitlus- ja helitehnikaga, samuti on loodud võimalus teha ruumidevahelisi videoülekandeid.
Vaatamata sellele, et koolituskeskus asub II korrusel, on sinna võimalik tulla ka liikumispuuetega inimestel – olemas on nii inva-lift, inva-wc ja 2 parkimiskohta.

Tallinna Kiirabi ruumide rendi info